قیمت فلزیاب دستی کوچک

قیمت فلزیاب دستی کوچک

شرکت الوند قصد دارد با انواع قیمت فلزیاب دستی کوچک و قوی قدرتمند را به شما عزیزان معرفی کند این طلایاب های قلمی قادر هستند انواع اشیاء با ارزش مانند طلا نقره و اشیاء قیمتی را به سرعت پیدا کنند و اپراتور بدون اینکه هزینه زیادی را انجام دهد بهترین سیستم با کارآیی بالا را داشته باشد حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید که توضیحات کلی را در مورد این پین پوینترها به شما بدهیم.

قیمت انواع پین پوینترهای قلمی کوچک

پین پوینترها که اکثرا به صورت قلمی طراحی شدند و کاوشگران می توانند با خود به تمامی نقاط ببرنند بدون اینکه کسی از وجود آن اطلاع پیدا کند.

پین پوینترهای قلمی انواع شرکت و برندهای دنیا آن را تولید کردند و کاوشگران متناسب با نیاز خود می توانند آن را خریداری کنند.

قیمت فلزیاب دستی کوچک انواع مختلفی دارد که بستگی به جنس و کارآیی و برند آن با هم مختلف است.

لیستی از بهترین فلزیاب های قلمی دنیا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • پالس دایو شرکت نوکتا ترکیه
  • اسکوبا نوکتا ترکیه
  • پین پوینتر قلمی ماینلب
  • پین پوینتر قلمی شرکت گرت آمریکا
  • قلمی های دیگر شرکت ها

قلمی هایی که در بالا به شما معرفی کردیم جزوه بهترین های دنیا هستند که هر کاوشگری نیاز به یکی از قلمی های بالا دارد و اگر داشته باشد سرعتش در پیدا کردن گنج و زیر خاکی بالا می رود.

قیمت فلزیاب دستی کوچک بین 100 تا 350 دلار است و قلمی هایی که عمق زیادی می زنند و دارای وصله لوپی هستند قیمت بیشتری دارند و قلمی هایی که بدون لوپ هستند قیمت پایین تری را دارند البته قلمی شرکت ماینلب به دلیل اینکه برند است هزینه ش کمی بالاتر است.

نکاتی برای خرید فلزیاب های دستی و قلمی

کاوشگران و علاقمندان به پین پوینترهای قلمی باید نکاتی را در هنگام خرید توجه کنند تا بهترین سیستم را متناسب با خود انتخاب کنند.

پشنهاد ما خرید برندهای خارجی است چون این دستگاه ها در بین کاوشگران امتحان خود را پس داده است و از هر لحاظ بهترین ویژگی ها را دارد.

نکاتی را در مورد خرید فلزیاب های قلمی در زیر برای شما آوردیم که حتما همه آنها را مطالعه کنید.

قیمت فلزیاب دستی کوچک

برای خرید فلزیاب های قلمی برند خارجی و همچنین لوپ دارد بودن و بدون لوپ دستگاه قیمت هاش با هم فرق دارد و قیمت بالا و یا قیمت پایین دلیلی بر خوب بودن دستگاه نیست.

حتما کاوشگران قبل از خرید می توانند با کارشناسان فلزیاب الوند در ارتباط باشند تا در کمترین زمان شما را با همه انوع فلزیاب های قلمی آشنا کنیم.

عمق کاوش دستگاه

هنگام خرید فلزیاب های قلمی عمق کاوش نقش بسیار مهمی دارد افرادی که نیاز دارند که دستگاهی با عمقی تا 60 الی 70 سانت داشته باشند سراغ پالس دایو و اسکوبا نوکتا ترکیه بروند.

همچنین افرادی که دستگاهی با عمق زیر 20 سانت را می خواهند می توانند برندهایی مانند گرت ، دئوس و یا حتی مدل های چینی ارزان را هم خریداری کنند.

شناسایی همه فلزهای باارزش

قبل از خرید فلزیاب های قلمی سیستم را با انواع فلزهای باارزش مانند نقره ، طلا ، مس و موارد دیگر امتحان کنند تا سیستم قادر باشد هنگام برخورد با اشیاء باارزش بوق بخورد.

اگر سیستم نسبت به فلزهای گفته شده حساسیت از خود نشان ندهد به هیچ عنوان خریداری نکنید

طراحی بدنه طلایاب قلمی

فلزیاب دستی کوچک و قدرتمند که اورجینال شرکتی باشد و یک برند مشهور آن را درست کرده باشد دارای طراحی پیشرفته است و این دستگاه ها حتی زیر آب هم می تواند کار کند و ضد آب است.

همچنین هنگام برخورد با خاک و سنگ به هیچ عنوان بدنه آن آسیب نمی بیند.

طراحی یک فلزیاب قلمی خوب دارای ظاهری کوچک است که کاوشگران با خود می توانند در تمامی مناطق حمل کنند

لیستی از بهترین سیستم ها و فلزیاب هایی که در دنیا محبوب هستند.

فلزیاب جی پی ایکس 5000

اکسترا پرو

فلزیاب ونکویش 540 پرو

فلزیاب مانتیکور

پالس دایو نوکتا ترکیه

ایمپکت پرو

گو فایند 66

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید و مشاوره رایگان