خرید فلزیاب دست دوم

خرید فلزیاب دست دوم

خرید فلزیاب دست دوم و فروش آن یکی از سوالات و چالش هایی برای تمامی کاوشگران می باشد که خوشبختانه شرکت بزرگ فلزیاب الوند با تجربه بیش از 15 سال در زمینه انواع فروش محصولات اورجینال این شرایط را فراهم کرده است که کاوشگران محصولات وارداتی اورجینال دست دوم را با بالاترین امنیت خرید و فروش کنند.

آیا فلزیاب دست دوم کارکرده خوب است؟

پاسخ به سوال بالا نمی توانیم به صورت قطعی یک جواب درست و حسابی دهیم چون خرید فلزیاب دست دوم از چند لحاظ خوب است و همچنین برعکس از لحاظ های دیگر شاید بد باشد که شرکت فلزیاب الوند با توجه به تجربه هایی که در چند سال آخیر داشته شما را با تمامی شرایط خوب و بد ان حتما آشنا می کند.

دلایل خرید و یا نخریدن دست دوم

دلایل خوب بودن فلزیاب های دست دوم؟

قیمت پایین : خرید فلزیاب دست دوم باعث می شود که کاوشگران به هزینه کم بتوانند دستگاه دلخواه خود را خریداری کنند و به کاوش گنج و اشیاء گرانبها بپردازند.

همچنین افرادی که فلزیاب دست دوم را خریداری می کنند می توانند کاوش برونند و به نتیجه برسند و بعدا که بخواهند بفروشند به هیچ عنوان ضرر نمی کنند در حالی افرادی که فلزیاب های آکبند را خریداری می کنند و بخواهند آن را بفروشند ضرر می کنند.

مناسب افراد تازه کار : فلزیاب های دست دوم برای اینکه یک فرد تجربه خود را بالا ببرد می تواند خریداری کند و با شرایط و سختی های کاوش آشنا شود و بعدا هم اگر بخواهد بفروشد با تجربه بالا بهترین نقطه زن و فلزیاب را انتخاب می کند..

دلایل نخریدن فلزیاب دست دوم؟

قدیمی و خراب شدن دستگاه : فلزیاب های دست دوم بعضی از افراد ممکن از به دلیل اینکه بسیار ازش کار کشیدند فرسوده و یا خراب شده باشد و بخواهد بفروشد که کاوشگران و افراد مشتقاق به خرید فلزیاب دست دوم باید توجه کنند که این سیستم ها راه به هیچ عنوان خریداری نکنند.

چون علاوه بر اینکه دستگاه شاید خراب شده باشد به دلیل پایان گارانتی سیستم را باید تعمیر کرد و احتمال خراب شدن آن است.

خریدن از شرکت های نامعتبر : افرادی که فلزیاب ها را از فروشنده های نامعتبر خریداری می کنند ممکن از با سیستم فیک روبه رو شوند.

کاوشگران و عزیزان می توانید برای خرید و فروش فلزیاب های دست دوم و کارکرده با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

09383958838

نکاتی برای خرید فلزیاب دست دوم

کاوشگران برای خرید فلزیاب دست دوم، حتما سعی کنند یک سیستمی را بگیرند که برند باشد و به راحتی بتوانید استعلام اورجینال بودن آن را بگیرد سایت و شرکت فلزیاب الوند با تجربه بیش از 15 سال در خرید و فروش فلزیاب نکات بسیار مهم زیر را به شما ارائه می کند.
1- بردن یک فرد ماهر با خود: قبل از خرید فلزیاب دست دوم، حتماً یک فرد ماهر را همراه خود ببرید. این فرد می‌تواند صلاحیت و کارکرد صحیح فلزیاب را بررسی کرده و در صورت نیاز به تعمیر یا تنظیمات لازم اقدام کند.
2- خرید فلزیاب های برند: پیشنهاد می‌شود فلزیاب دست دوم از برند‌های معتبر و معروف خریداری کنید. این کار اطمینان می‌دهد که فلزیاب مورد نظر قطعات اصلی و کیفیت بالایی دارد و قابلیت عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد.
3- شکل ظاهری تمیز: قبل از خرید، حتماً فلزیاب را تحت آزمایش بگذارید و شکل ظاهری آن را بررسی کنید. مطمئن شوید که دستگیره‌ها، دکمه‌ها و صفحه نمایش در حالت عملیاتی هستند و هیچ خطای قابل توجهی در کارکرد فلزیاب وجود ندارد.
4- تست و روشن کردن فلزیاب: قبل از خرید، آن را تست کنید و روشن کنید. مطمئن شوید که صدا، نور و تنظیمات مختلفی که برای فلزیاب در نظر گرفته شده، به درستی کار می‌کنند.
با توجه به این نکات، می‌توانید بهترین فلزیاب دست دوم را برای خرید خود انتخاب کنید و با خیال راحت خرید فلزیاب دست دوم و کارکرده خود را نهایی کنید.

لیستی از بهترین فلزیاب های دست دوم

علاقمندان به خریدن فلزیاب های دست دوم و کارکرده می توانند سیستم هایی زیر را در صورت سالم و اورجینال بودن خریداری کنند تا بیشترین نتیجه را بتوانند ببرنند.

سیستم هایی که در زیر پیشنهاد می شود معمولا از بهترین های بازار است.

فلزیاب جی پی ایکس 5000

این سیستم جزوه بهترین های بازار است و اکثر علاقمندان به فلزیاب جی پی را می شناسند و تا عمق 3 متر می تواند کاوش کند.

فلزیاب لورنز زد 2

فلزیاب های ورژن لورنز جزوه بهترین های دنیا است که تا 4 متر می تواند عمق زنی کند.

جی پی زد 7000

جی پی زد 7000 هم جزوه بهترین نقطه زن های جهان است که تا 3.5 میتونه عمق زنی کنه

فلزیاب ونکویش 540 پرو

این سیستم جزوه بهترین و ارزان ترین سیستم ها است و تا عمق 1.5 میتونه سنس کنه

فلزیاب آنفیبیو

آنفیبیو هم جزوه قدیمی ترین سیستم ها است که به تازگی تولید آن متوقف شده است و خرید آن به شرط سالم بودن سیستم فوق العاده ای است.

همچنین سیستم هایی مانند گو فایند 66 جزوه فلزیاب های سطحی زن است که دست دوم آن هم طرفدارهای زیادی را دارد

ایمپکت نوکتا ترکیه

فلزیاب دئوس 2 شرکت ایکس پی فرانسه

منبع : سایت شرکت فلزیاب الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید و مشاوره رایگان